KONST / Litografier / Färglitografi 10481082
*
nr 1048 1082
Olga Semenova
(f. 1953), Ryssland
Färglitografi, Olga Semenova (f. 1953), Dansande par, 13/290, 39x27
Olga Semenova, född 1953 i St. Petersburg, Ryssland.
Följerätt
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 8 augusti 2016
kl 19:52:20
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
4/8 20:21:32
1
Vinnande bud
8/8 19:47:21
2
500 kr
8/8 19:47:21
1
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: dansande par färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad olga semenova rysk ryska ryskt ryssland
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:43
-
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:12
-
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:38
*
Olga Semenova
Olga Semenova, född 1953 i St. Petersburg, Ryssland.
Läs om budbetjänten
nr 1048 1082
Olga Semenova
(f. 1953), Ryssland
Färglitografi, Olga Semenova (f. 1953), Dansande par, 13/290, 39x27
Olga Semenova, född 1953 i St. Petersburg, Ryssland.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 1.000 kr |
| Såld: | 500 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 8 augusti 2016 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 4/8 20:21:32 | 1 | Vinnande bud |
| 8/8 19:47:21 | 2 | 500 kr |
| 8/8 19:47:21 | 1 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: dansande par färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad olga semenova rysk ryska ryskt ryssland
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:43 -
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:12 -
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:38



